Aplikacja na Androida

Zmiana na rynku aplikacji

W związku z ciągłym rozwojem smartphone’ów coraz więcej osób decyduje się na załatwianie swoich spraw za pomocą aplikacji mobilnych. Szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat zapotrzebowanie na nie wzrosło, dlatego też pojawiło się wiele przedsiębiorstw, które postanowiło spełniać potrzeby użytkowników.

Potrzeba matką wynalazku

Aplikacje mobilne bardzo często stanowią rozwiązanie problemu, z którym ktoś się boryka. Przykładowo, części ludzi nie wystarcza wbudowany w system budzik. Niektórzy, zamiast obudzić się zgodnie z planem, jednym kliknięciem wyłączają alarm i idą dalej spać. Z tego powodu osoby te często zasypiały, przez co spóźniały się i spotykały się z nieprzyjemnościami. Potencjał na rynku zauważyła pewna firma, która stwierdziła, że przyczyną kłopotów tych osób jest prostota wyłączenia alarmu. Postanowiła ona stworzyć budzik, którego wyłączenie jest o wiele trudniejsze. Żeby wyłączyć dzwonek, należy rozwiązać zadanie matematyczne, czy też zbliżyć się do swojego routera, co zdecydowanie zniechęca do dłuższego snu. Ten przykład pokazuje, że dobrze przemyślana i dobrze zaprogramowana aplikacja mobilna, która wypełnia lukę na rynku, ma ogromną szansę sukcesu. Taką aplikację zdecydowanie można nazwać wynalazkiem.

Dlaczego my?

Jesteśmy w stanie szybko napisać szybką i optymalną aplikację na podstawie dostarczonego projektu, bądź ją zaprojektować i stworzyć według naszej wizji. W ciągu dwugodzinnego briefu poznamy szczegóły zlecenia tak, by stworzyć aplikację, która spełnia oczekiwania klienta.

Cena aplikacji na Androida

Cena wykonania aplikacji mobilnej ustalany jest indywidualnie na podstawie stopnia złożoności przedstawionego zlecenia. Minimalny koszt stworzenia aplikacji to 500.00zł.