Biblioteczka

Jednym z przedmiotów naszej działalności jest publikacja muzyki w usługach streamingowych. W związku z tym pragniemy przedstawić artystów, którzy z nami w roli wydawniczej współpracują, oraz ich twórczość.

Nasza biblioteczka

Dystrybucja cyfrowa w latach 20. obecnego wieku jest całkowicie elementarna dla każdego artysty pragnącego zdobyć popularność światową. Idące z nią w parze jest publikowanie w tego typu serwisach, jednak niejednokrotnie organizacje non-profit, nie są w stanie opłacać usług dystrybucyjnych, a ten problem rozwiązuje Digital PGS w roli dystrybutora. Jesteśmy otwarci na kolejnych twórców gotowych na pokazanie się światu, bez żadnych opłat.

Biblioteczka

Twórcy

Mamy przyjemność przedstawić twórców, z którymi współpracujemy na płaszczyźnie wydawniczej w kontekście cyfrowej dystrybucji utworów muzycznych. Pragniemy zaznaczyć, iż częstotliwość publikacji zależy jedynie od twórcy. Digital PGS nie zachowuje decyzyjności biznesowej, jeżeli chodzi o zawartość albumów, metadane ich oraz tytułów, ilości i czasu wydań itp. O wszystkich tych danych informują twórcy przed wydaniem utworu bądź albumu, gdyż nie wszystkie dane można zmienić po nim. Zapraszamy zatem do zapoznania się z twórcami, nasza biblioteczka stoi otworem.

NanoKarrin

Naszym celem jest realizowanie marzeń, które mogą wydawać się niemożliwe do spełnienia. Przyłącz się do nas i twórz dubbing razem z nami. Nagrywaj swój głos do projektów z domu, dobrze się z nami baw, a potem oglądaj swój głos z obrazem na ekranie komputera. Jesteśmy organizacją non-profit, dubbing to nasze hobby, a nie praca!

NanoKarrin

Twórczość

Nanoklasyki, Vol. 1
NanoKlasyki, Vol. 1

Data premiery: 17 maja 2021 roku

Szczegóły wydania: Hyperfollow

Część pierwsza NanoKlasyków to zestaw 19 utworów, wśród których znaleźć można znane i uwielbiane przez wszystkich, w tym:

  • Underwater Secrets (Harry Potter and the Goblet of Fire)
  • Life’s too short (Frozen)
  • Try Everything (Zootopia)
  • Sansa’s Hymn (Game of Thrones)
  • I Love You Too Much (The Book of Life)

W albumie znajdują się piosenki zarówno w języku polskim, jak i angielski, Nie brakuje także kilku kawałków stworzonych w samym sercu NanoKarrin.

Pyrkonuty
Pyrkonuty

Data premiery: 25 stycznia 2019 roku

Szczegóły wydania: Hyperfollow

Pierwszy album spod szyldu NanoKarrin, który ujrzał światło dzienne w usługach streamingowych. Ze względu na badawczy charakter wydania, składa się ono jedynie z dwóch kawałków:

  • Pyrkonowa pieść
  • Pyrkochyły

Ponieważ album został gorąco przyjęty przez społeczność, postanowiono o stworzeniu znacznie większego, tj. NanoKlasyki, Vol. 1.

A dalej…?

Z niecierpliwością czekamy na możliwość rozbudowania tej listy. Nasza biblioteczka nigdy nie będzie zbyt pełna dla żadnego artysty czy albumu.