Pozycjonowanie serwisu

Na czym polega optymalizacja wyników wyszukiwania (SEO) i co ona daje?

Zawsze, gdy opowiadam o SEO, przytaczam wymyślony przeze mnie przykład nowopowstałej lokalnej cukierni, założonej przez pewną staruszkę. Gdyby właścicielka nie opowiedziała nikomu o tym, że prowadzi cukiernię, to prawdopodobnie nie miałaby żadnych klientów (jakkolwiek dobrych wypieków by nie tworzyła). Tak samo gdyby zadbała o wysoką rozpoznawalność swoich ciast, a byłyby one niedobre, ponownie nie miałaby żadnych klientów. Jedynie połączenie wysokiej jakości usług z rozgłosem może dać jej sukcesy.

Pozycjonowanie serwisu działa analogicznie. Strona musi posiadać wartościową treść oraz musi mówić o niej (w tym przypadku linkować) wiele innych wartościowych stron.

Na wysokiej jakości usługę opieki SEO nad stroną składają się między innymi:

  • Audyt SEO,
  • Tzw. link building,
  • Tworzenie wartościowych treści,
  • Analiza pozycji w wynikach wyszukiwania,
  • Opracowanie odpowiedniej strategii rozwoju SEO.

Koszt pozycjonowania strony internetowej

Koszt SEO zależny jest głównie od rozmiaru strony oraz od tego, czy na stronie były już wykonywane procesy SEO. Zwykle jednak kwota ta nie przekracza 1 000.00 PLN. Pozycjonowanie małej prostej strony to koszt około 500.00 PLN. Istnieje oczywiście możliwość pozycjonowania strony, jednak jego koszty są wyższe, co przekłada się na efektowność.

Dlaczego my?

Dzięki specjalistom jesteśmy w stanie w krótkim czasie wypozycjonować serwis internetowy na wysokim poziomie.

Jak zamówić pozycjonowanie serwisu?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia, jakim jest administrowanie stroną internetową. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.