Projekt strony internetowej

Strony internetowe to w dzisiejszych czasach bardzo tani (a nieraz i darmowy) sposób dotarcia do klientów. Staje się to też coraz popularniejszy nawet wśród osób od wielu lat prowadzących swój biznes. Jednak kiedy klient znajdzie już stronę wyeksponowaną stronę internetową, ważne jest, by na niej pozostał jak najdłużej, a to zapewni odpowiednio zaprojektowana strona internetowa.

Projektowanie a stworzenie

Jako spółka, jesteśmy w stanie zarówno zaprojektować, jak i stworzyć stronę internetową. Warto jednak mieć na uwadze, iż projekt nie jest realną stroną internetową, a jedynie wizualizacją jej wyglądu. W skład jednego zamówienia najczęściej wchodzą następujące projekty o spójnej szacie graficznej:

  • Strona główna,
  • Landing page,
  • Strona z artykułem,
  • Podstrona kontaktowa.
projekt strony internetowej

Jeżeli potrzebne jest więcej lub mniej stron, jak najbardziej jesteśmy gotowi się ich podjąć. Niezależnie jednak czy projekt został stworzony przez nas, czy posiadają Państwo już gotowy projekt, jesteśmy gotowi na jego bazie stworzyć gotową stronę internetową. Zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas możliwości stworzenia strony internetowej.

Ile kosztuje projekt strony internetowej?

Cena projektu jest uzależniona od ilości unikalnych stron internetowych oraz od stopnia ich skomplikowania. W zależności od potrzeb projekt strony internetowej kosztuje od 100,00 PLN do 500,00 PLN.

Dlaczego my?

Dzięki wiedzy na temat UX stworzymy projekt strony internetowej na miarę lat 20 XXI wieku, dzięki czemu zwiększy się szansa na dotarcie do jak największej liczby klientów. Nasi graficy są w stanie zaoferować wiele wariantów estetycznych strony wedle ogólnych bądź bardziej szczegółowych wytycznych. Przed przyjęciem każdego zlecenia, zapraszamy na rozmowę na temat wizji strony (tzw. brief) tak, by projekt strony jak najdokładniej spełniał przedstawioną wizję.

Jak zamówić projekt strony internetowej?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.