Administrowanie stroną internetową

Świat się zmienia. Nie inaczej jest z działalnościami biznesowymi. Najlepszym przykładem niech będzie miniony rok 2020, kiedy wiele działalności musiało ulec transformacji, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom grupy docelowej. Wszystkie zmiany, przesunięte terminy, odwołania itp. wypada zawrzeć na stronie internetowej. Nieraz tych zmian jest dużo, czasem są to literówki, jednak zawsze zmiany te są ważne.

Pomocy, nie umiem programować

Bez obaw, my umiemy. Dzięki wiedzy programistycznej, bazodanowej oraz administracyjnej jesteśmy w stanie zaopiekować się daną stroną internetową.

Administrowanie stroną internetową
Administrator stron internetowych

Na co mogę liczyć?

Jeśli będzie nam dane zaopiekować się Państwa stroną internetową, oferujemy:

  • Drobne poprawki kosmetyczne,
  • Aktualizowanie danych,
  • Zmiany treści,
  • Zmiany grafik,
  • Edycję adresów,
  • Ustawianie przekierowań,
  • Szybką reakcję z naszej strony.

Ile kosztuje administrowanie stroną internetową?

W związku z różnymi sposobami tworzenia stron internetowych oferujemy dwie opcje. Ich podstawową różnicą jest sposób, w jaki następują wszystkie aktualizacje treści, przez co ich ceny nie są równe. Rozróżnieniem między nimi jest System Zarządzania Treścią.

Strona z systemem zarządzania treścią

W tym wypadku strona musi mieć tzw. CMS, którego przykładami są WordPress oraz Joomla. To zapewnia spójność i stanowi warstwę bezpieczeństwa.

Cena: 20.00 PLN miesięcznie.

Strona bez systemu zarządzania treścią

W typ wypadku strona jest pozbawiona systemu zarządzania treścią, natomiast wszystkie zmiany muszą być wprowadzane bezpośrednio w kodzie strony.

Cena: 25.00 PLN miesięcznie.

Nie mam strony internetowej

Żeby administrowanie stroną internetową mogło wejść w życie, konieczna jest strona, której administrowanie dotyczy. Zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas możliwości zamówienia strony internetowej.

Dlaczego my?

Dzięki pracy specjalistów jesteśmy w stanie w krótkim czasie wprowadzić niezbędne poprawki, naprawić pomniejsze błędy na stronie oraz zadbać o całościową spójność.

Jak zamówić administrowanie stroną internetową?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia, jakim jest administrowanie stroną internetową. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.