Strona internetowa

W dzisiejszych czasach strona internetowa to bardzo tani (a nieraz i darmowy) sposób dotarcia do klientów. Staje się to też coraz popularniejsze nawet wśród osób od wielu lat prowadzących swój biznes. Dzięki stronie internetowej kontakt z klientem jest o wiele łatwiejszy, a dzięki skomplikowanemu mechanizmowi wyszukiwarek internetowych, strona www pojawi się w odpowiedzi na pytanie z jej tematyki.

Dwa filary

Dobrze zaprojektowana strona internetowa opiera się na dwóch filarach, zapewniających jej namiastkę sukcesu. Nie sposób wskazać ważniejszy z nich, ponieważ jeden bez drugiego sobie nie poradzi.

Wygląd

Jednym z wielu aspektów, na które należy zwrócić uwagę podczas tworzenia strony internetowej, to jej wygląd. Jedną z podstawowych spraw dotyczących wyglądu jest spójny styl stron. Jednakże z chęcią stworzymy stronę internetową według dostarczonego projektu.

Co, jeśli nie mam projektu strony?

W ramach stworzenia strony internetowej nasz zespół przygotowuje projekt strony internetowej, a do realizacji przystępuje dopiero w momencie jego zatwierdzenia. Zadbamy o to, by oprawa wizualna projektu pasowała do tematyki treści strony. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie, nim nasz zespół przystąpi do projektowania.

Filar wyglądu
Filar treści

Treść

Nie mniej ważna od wyglądu jest treść, którą strona internetowa zostanie wypełniona. Nie cieszy ona oka jak wygląd, jednak pełni ona rolę informacyjną oraz bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie stroną. Nie należy jednak uważać, że treść nie pełni w ogóle funkcji estetycznej. Wybór kroju czcionki, podział na akapity, uzupełnienie jej grafikami to elementy treści, które bezpośrednio przekładają się na odbiór wizualny.

Nie posiadam treści, co teraz?

W ramach strony internetowej nasz zespół copywriterów jest gotowy stworzyć treść dla tworzonej strony internetowej pasujący do jej treści oraz spełniający ogólne wymagania

Nie wiem jak uruchomić stronę internetową

Niezależnie czy wykorzystywany jest VPS, serwer dedykowany czy hosting strony internetowej, nasz zespół przygotuje, skonfiguruje i uruchomi stronę internetową. Konieczny jednak będzie dostęp do dowolnego z wymienionych wyżej rozwiązań.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ze względu na fakt, jak złożonym rozwiązaniem jest strona internetowa, na jej koszt składa się kilka aspektów, w tym:

  • Projekt strony internetowej,
  • Treść,
  • Rozmiar strony,
  • Udogodnienia bądź unowocześnienia,
  • Sposób stworzenia,
  • Konieczność konfiguracji.

Podsumowując te oraz inne elementy, z których składa się strona www, każdorazowo cena jest ustalana indywidualnie, jednak nie mniej niż 1000.00 PLN.

Ile kosztuje strona www
strona internetowa

Chcę coś zmienić na stronie internetowej

Ostatecznym produktem jest gotowa i spójna strona internetowa przekazana klientowi. Nasz zespół nie bierze odpowiedzialności za wszelkie wprowadzane w niej zmiany ani też nie pomoże w ich wprowadzaniu bądź naprawie. Jednakże stronę przechowujemy jako kopię bezpieczeństwa, której wydanie kosztuje 100.00 PLN. Jeżeli zależy Państwu na tym, by nasz zespół odpowiadał za Państwa stronę internetową, zachęcamy do zapoznania się z oferowaną przez nas możliwością administrowania stroną internetową.

Jak zamówić?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, wskazując produkt znajdujący się na niniejszej stronie (tj. Oferta) oraz uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi, one jak i powyższa oferta nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.