Aplikacja na Androida

Zmiana na rynku aplikacji

W dzisiejszych czasach do wykonania przelewu, sprawdzenia rozkładu jazdy albo nawet wyszukania przepisu na ulubione ciasto idealnie nadaje się dobrze zaprojektowana aplikacja na Androida W związku z ciągłym rozwojem smartphone’ów coraz więcej osób decyduje się na załatwianie swoich spraw za pomocą aplikacji mobilnych. Szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat zapotrzebowanie na nie wzrosło, dlatego też pojawiło się wiele przedsiębiorstw, które postanowiło spełniać potrzeby użytkowników, a rozwiązanie było jedno: aplikacja na Androida. Przykładami owego wychodzenia przez firmy naprzeciw użytkownikom smartphone’ów niech będą appki takie jak Envelo, mObywatel, McDonnald’s czy Mój Tauron. W każdym z wymienionych przypadków oraz w niezliczonej ilości wszystkich, konkretne przedsiębiorstwa bądź organizacje nie miały żadnego obowiązku tworzyć aplikacji na system operacyjny Android, a jednak się na to zdecydowały. Ich cel był prosty, przyciągnięcie klientów wygodą korzystania w dowolnym miejscu bez utraty możliwości.

Potrzeba matką wynalazku

Zdecydowana większość aplikacji na Androida odnoszących sukces wbrew pozorom nie jest jedynie autorstwa dużych firm. Zdaniem wielu ekspertów w dziedzinie marketingu, profesjonalizm oraz rozreklamowanie stanowią w sumie około 40% sukcesu. Ponad połowa drogi do sukcesu to lokalizacja tzw. dziury rynkowej, czyli znalezienie potrzeby rynku oraz zaproponowanie rozwiązania. Przykładem niech będzie zaprzyjaźniona z nami aplikacja na Androida Kalendarza Świąt Nietypowych.

Potrzeba

Aplikacje mobilne bardzo często stanowią rozwiązanie problemu, z którym ktoś się boryka. Przykładowo, części ludzi nie wystarcza wbudowany w system budzik. Niektórzy, zamiast obudzić się zgodnie z planem, jednym kliknięciem wyłączają alarm i idą dalej spać. Z tego powodu osoby te często zasypiały, przez co spóźniały się i spotykały się z nieprzyjemnościami. Potencjał na rynku zauważyła pewna firma, która stwierdziła, że przyczyną kłopotów tych osób jest prostota wyłączenia alarmu. Aplikacja na Androida została wówczas wybrana, jako rozwiązanie problemu wielu ludzi.

… i wynalazek

Wspomniana wyżej firma, by zażegnać zdiagnozowany problem, postanowiła bowiem stworzyć budzik, którego wyłączenie jest o wiele trudniejsze. Żeby wyłączyć dzwonek, należy rozwiązać zadanie matematyczne, czy też zbliżyć się do swojego routera, co zdecydowanie zniechęca do dłuższego snu. Ten przykład pokazuje, że dobrze przemyślana i dobrze zaprogramowana aplikacja na Androida, która wypełnia lukę na rynku, ma ogromną szansę sukcesu. Taką aplikację zdecydowanie można nazwać wynalazkiem.

Aplikacja na Androida

Ile kosztuje aplikacja na Androida?

Cena wykonania aplikacji mobilnej ustalana jest indywidualnie na podstawie stopnia złożoności przedstawionego zlecenia. Przed przystąpieniem do kontaktu gorąco zachęcamy do wcześniejszego przygotowania maksymalnie dużej ilości informacji o docelowej aplikacji w celu ułatwienia i przyspieszenia komunikacji, a tym samym rozpoczęcia realizowania zamówienia. Następnie podczas briefu poznamy szczegóły zlecenia tak, by stworzyć aplikację, która spełnia Państwa oczekiwania. Warto pamiętać, iż w zależności od stopnia skomplikowania aplikacji, jej cena wahać się może od 200.00 PLN nawet do 3 000.00 PLN, a realna cena zostaje oszacowana dopiero wtedy, gdy wszystkie ustalenia dotyczące zamówienia dobiegną końca.

Google Play Store

O czym należy pamiętać?

Proces tworzenia, jaki przechodzi aplikacja na Androida, w istocie jest najtrudniejszą i najważniejszą kwestią w całym procesie jej powstawania, jednak nie należy bagatelizować innych kwestii, o które należy zadbać. Poza samą aplikacją mobilną nasz zespół jest w stanie kompleksowo stworzyć cały ekosystem, którego zakończeniem jest aplikacja mobilna, a także zadbać o pełne wdrożenie wszystkich jego elementów.

Część serwerowa

Trudno sobie w dzisiejszych czasach wyobrazić aplikację, która nie wymienia żadnych danych z serwerem. Zaprojektowanie części serwerowej jest nie mniej trudne, by nie przesyłać błędnych danych. Nasza spółka oferuje tworzenie strony internetowej będącej serwerem oraz zalecane przez nas rozwiązanie, czyli strona internetowa bądź skrypt przy wykorzystaniu naszego autorskiego narzędzia, czyli jWeb.

Publikacja aplikacji

Prawdą jest, że aplikacje niepubliczne, np. na użytek prywatny mają sens, jednak jeśli zależy nam na sukcesie, aplikacja na Androida powinna ujrzeć światło dzienne poprzez jej obecność w Google Play Store. Ze względu na stopień komplikacji oraz ilość rzeczy, o jakie trzeba zadbać, by aplikacja była możliwa do znalezienia, proces ten może stanowić sporą przeszkodę na drodze do celu. Kolejną przeszkodą na drodze do publikacji może być opłata, która jest wymagana podczas publikowania aplikacji. Jako spółka, rozumiemy, iż może to być zniechęcające, jednakże działając między innymi także na rynku wydawniczym, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty publikacji oprogramowania. Wówczas z zachowaniem pełnego profesjonalizmu będziemy dbać o Państwa aplikację.

Dlaczego my?

Jesteśmy w stanie w krótkim czasie napisać optymalną i wolną od błędów aplikację na podstawie dostarczonego projektu, bądź ją zaprojektować i stworzyć według naszej wizji. Wśród nas znajdują się osoby zajmujące się aplikacjami dla systemu operacyjnego Android już od wielu lat.

Co dalej?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.