Hosting serwerów Minecraft

Mówiąc o czymś takim, jak hosting serwerów Minecraft, warto wspomnieć kilka słów o samej grze. Chociaż Minecraft istnieje na rynku gier już ponad dekadę, nic nie wskazuje na to, by jego gwiazda dogasała. Zarówno na YouTube, jak i wśród prywatnych użytkowników, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Dużym zainteresowaniem w świecie graczy Minecrafta cieszą się filmy typu Let’s Play – poradniki budowania oraz mechanizmów, rozgrywanie map przygodowych jak i zmagania na mapach logicznych z nieodzowną ich częścią pod postacią parkoura.

Minecraft: przyjaciel czy wróg?

Gra jednoosobowa, którą umożliwia Minecraft, nie może jednak równać się z doświadczeniami, jakie przynosi spędzanie czasu w tym kwadratowym świecie wspólnie z innymi. Własny serwer umożliwia grę z bliskimi, wspólne eksplorowanie jaskiń, wznoszenie ogromnych budowli czy walkę ramię w ramię z hordami potworów. A może to czas, by stanąć po przeciwnych stronach pola bitwy i podnieść rzucaną niechlujnie rękawicę?

Hosting serwera Minecraft
hosting serwerów minecraft

Co to jest hosting serwerów Minecraft?

Aby grać wspólnie ze znajomymi, potrzebny jest komputer, na którym zostanie uruchomiony serwer Minecraft. Można w tym celu skorzystać z prywatnego komputera lub z zewnętrznego serwera. Stacjonarny komputer nie będzie w stanie pozwolić na płynną grę świecie Minecraft. W dodatku połączenie się innych graczy będzie trudne, zwłaszcza dla osób, dla których komputer=granie. Z kolei wynajęcie serwera pod grę Minecraft wymaga trudnej i żmudnej konfiguracji. Tutaj z pomocą przychodzi hosting serwerów Minecraft. Polega to tak naprawdę na wykupieniu odpowiednio dużej przestrzeni dyskowej na zewnętrznym serwerze, działającym całą dobę oraz posiadającym odpowiednio dużą przepustowość.

Jaki hosting Minecraft wybrać?

„Jaki hosting potrzebuję?”, „Na jak długo potrzebuję hostingu?”, „Co mi jest potrzebne na serwerze?” – to jedne z podstawowych pytań, jakie należy sobie zadać. Niektórzy zadowolą się jedno- bądź dwudniowym wypadem ze znajomymi do Netheru, inni mogą chcieć poprowadzić wielotygodniowe sesje, zakończone pokonaniem Smoka Kresu. My wychodzimy potrzebom naprzeciw, żywiąc nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie hostingu serwerów Minecraft zawarliśmy możliwości, które przypadną do gustu każdemu, od amatora po wyjadacza.

Okres hostingu Minecraft

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas możliwościami hostingowymi. Mamy nadzieję, że wśród poniższych opcji znajdą Państwo tę najbardziej odpowiednią. Największą popularnością cieszy się możliwość wykupienia serwera na tydzień, jednakże znaleźć można także inne możliwości. Oferujemy między innymi:

Hosting na tydzień

Tydzień

Zdobądź materiały.
Przygotuj wyposażenie.
Zabij smoka.
Wygraj życie!

Cena: 15.00 PLN

Hosting na weekend

Weekend

Własny serwer, na którym można spędzić
czas na budowaniu zamków, zwiedzaniu
i odkrywaniu kopalni, a ograniczeniem
jest wyłącznie wyobraźnia!

Cena: 10.00 PLN

Hosting na miesiąc

Miesiąc

Idealna hosting na wypróbowanie,
z możliwością przedłużenia
serwera zarówno na kolejny weekend,
jak i nawet na miesiąc

Cena: 25.00 PLN

Rodzaj serwera

Rodzaj serwera

Kolejną ważną kwestią do rozważenia jest, jaki typ hostingu serwera Minecraft właściwie nas interesuje. W zależności od celu oraz preferencji graczy wyróżniamy w naszej ofercie:

Rodzaj serweraOpis możliwości
Serwer z funkcją logowaniaSerwer nie pozwoli na wejście nikogo pod nickiem innego gracza bez znajomości jego hasła.
Serwer w trybie kreatywnymSerwer nada się doskonale do odwzorowania w świecie Minecrafta istniejących już obiektów, a także do stworzenia monumentalnych budowli.
Serwer z WhitelistąSerwer pozwoli na wejście jedynie tych graczy, którzy znajdują się na liście osób upoważnionych (Whitelist).
Serwer oparty na pluginachSerwer będzie zawierał pluginy do Minecrafta, które zmienią działanie i zasady samej gry, nie wymagając od użytkowników pobierania dodatkowego oprogramowania.
Serwer oparty na modach Serwer będzie zawierał modyfikacje do Minecrafta, które wprowadzą rozgrywkę na wyższy poziom.

Więcej informacji

Jeżeli mimo powyższych wyjaśnień nadal pojawią się wątpliwości co do wyboru hostingu serwerów Minecraft, żaden problem! Wystarczy napisać do nas, a po uzgodnieniu szczegółów pomożemy wybrać najlepszą możliwą opcję.

Jak zamówić hosting serwerów Minecraft?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia hostingu serwerów Minecraft, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.