Hosting serwera Minecraft

Mówiąc o czymś takim, jak hosting serwera Minecraft, warto wspomnieć kilka słów o samej grze. Chociaż Minecraft istnieje na rynku gier już ponad dekadę, nic nie wskazuje na to, by jego gwiazda dogasała. Zarówno na YouTube, jak i wśród prywatnych użytkowników, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Dużym zainteresowaniem cieszą się filmy typu tzw. Let’s Play, poradniki budowania oraz mechanizmów, rozgrywanie map przygodowych jak i zmagania na mapach logicznych z nieodzowną ich częścią pod postacią parkoura.

Przyjaciel czy wróg?

Gra jednoosobowa nie może jednak równać się z doświadczeniami, jakie przynosi spędzanie czasu w tym kwadratowym świecie wspólnie z innymi. Własny serwer umożliwia grę z bliskimi, wspólne eksplorowanie jaskiń, wznoszenie ogromnych budowli czy walkę ramię w ramię z hordami potworów. A może to czas, by stanąć po przeciwnych stronach pola bitwy i podnieść rzucaną niechlujnie rękawicę?

Hosting serwera Minecraft
hosting serwerów minecraft

Co to jest hosting serwera Minecraft?

Aby grać wspólnie ze znajomymi, potrzebny jest komputer, na którym zostanie uruchomiony serwer Minecraft. Można w tym celu skorzystać z prywatnego komputera lub z zewnętrznego serwera. Stacjonarny komputer nie będzie w stanie pozwolić na płynną grę świecie Minecraft. W dodatku połączenie się innych graczy będzie trudne, zwłaszcza dla osób, dla których komputer=granie. Z kolei wynajęcie serwera pod grę Minecraft wymaga trudnej i żmudnej konfiguracji. Tutaj z pomocą przychodzi hosting serwera Minecraft. Polega to tak naprawdę na wykupieniu odpowiednio dużej przestrzeni dyskowej na zewnętrznym serwerze, działającym całą dobę oraz posiadającym odpowiednio dużą przepustowość.

Jaki hosting Minecraft wybrać?

„Jaki hosting potrzebuję?”, „Na jak długo potrzebuję hostingu?”, „Co mi jest potrzebne na serwerze?” – to jedne z podstawowych pytań, jakie należy sobie zadać. Niektórzy zadowolą się jedno- bądź dwudniowym wypadem ze znajomymi do Netheru, inni mogą chcieć poprowadzić wielotygodniowe sesje, zakończone pokonaniem Smoka Kresu. My wychodzimy potrzebom naprzeciw, żywiąc nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie zawarliśmy możliwości, które przypadną do gustu każdemu, od amatora po wyjadacza.

Okres hostingu

Największą popularnością cieszy się możliwość wykupienia serwera na tydzień, jednakże znaleźć można także inne możliwości. Oferujemy między innymi:

Hosting na tydzieńHosting na miesiącHosting weekendowy
Zdobądź materiały, przygotuj wyposażenie, zabij smoka, wygraj życie!Pozwala to cieszyć się własnym serwerem, na którym można spędzić czas na budowaniu zamków, zwiedzaniu i odkrywaniu kopalni, a ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia!Idealna opcja na wypróbowanie, z możliwością przedłużenia serwera zarówno na kolejny weekend, jak i nawet na miesiąc
10.00 PLN15.00 PLN5.00 PLN
Okres hostingu
Rodzaj serwera

Rodzaj serwera

Kolejną ważną kwestią do rozważenia jest, jaki typ serwera właściwie nas interesuje. W zależności od celu oraz preferencji graczy wyróżniamy w naszej ofercie:

Rodzaj serweraOpis możliwości
Serwer z funkcją logowaniaNikt nie wejdzie pod Twoim nickiem.
Serwer w trybie kreatywnymNadadzą się doskonale przykładowo do odwzorowania w świecie Minecraft istniejących już obiektów, bądź stworzenia monumentalnych budowli.
Serwer z WhitelistąNie wejdzie nikt nieupoważniony.
Serwer oparty na pluginachBez problemu wgramy na serwer pożądane wtyczki, co pozwoli uczynić rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą.
Serwer oparty na modachJeśli podstawowa funkcjonalność minecrafta to za mało.

Więcej informacji

Jeżeli mimo powyższych wyjaśnień nadal pojawią się wątpliwości co do wyboru serwera, żaden problem! Wystarczy napisać do nas, a po uzgodnieniu szczegółów pomożemy wybrać najlepszą możliwą opcję.

Jak zamówić hosting serwera Minecraft?

Pragniemy zaznaczyć, iż naczelnym dla nas priorytetem jest uproszczenie formy kontaktu w celu złożenia zamówienia, gdyż Państwa komfort i wygoda są dla nas ważne. Aktualnie uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie głównej, uwzględniając maksymalna ilość szczegółów docelowego zamówienia. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Przejdź do formularza kontaktowego

* Podane kwoty są wartościami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.